Trzeba zaznaczyć, że odzież dla młodzieży musi być zupełnie inaczej konstruowana niż ma to miejsce wśród grup docelowych stosunkowo starszych. Po pierwsze dystrybutorzy ubrań muszą dbać o renomę, precyzyjny design pasujący do oczekiwań nastolatków. Cropp sklep, czy znany w całym kraju Top Secret sklep to marki polskie, chociaż nazywane po amerykańsku ze względów marketingowych.

Marketing większy od jakości w krajowych markach odzieżowych

Młodzież dla odzieży wyróżnia bardzo dobre wzornictwo, nietypowy materiał, wybitnie zróżnicowana kolorystyka i niestety niewielka jakość finalnego produktu. Cała branża walczy z tym schematem. Top Secret sklep umożliwia podobnie jak Cropp sklep zwrot towaru z typowymi wadami, praktycznie od ręki.

Uczciwe podejście do klienta nadrabia jakość

Każdy konsument ma dziesięć dni na zwrot nieużywanego dobra, jeżeli nie ma żadnych śladów użytkowania. To bardzo dobra perspektywa biorąc pod uwagę wielką impulsywność takich zakupów dokonywanych wśród młodych ludzi. Nie ma sensu jednak, abyś przepłacał za coś, czego i tak nosić później nie będziesz. Warto jednak promować krajowe marki, bo stale rosną w siłę na arenie międzynarodowej.