szafki RTVPrzed Tobą zakup telewizora oraz mebli do urządzenia wystroju salonu? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji miejsc na umieszczenie telewizora w Waszym wnętrzu. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą uda Ci się wygodnie zaprojektować miejsce na wszystkie meble w pokoju gościnnym. Zapraszamy!

  Przed ostatecznymi zakupami warto zastanowić się nad projektem salonu, czy pokoju gościnnego, aby zakupione meble wraz z telewizorem tworzyły spójną całość. Warto również wcześniej zaplanować sobie miejsce na ustawienie telewizora, aby wpłynęło to pozytywnie na jakość oraz wygodę podczas oglądania. Wcześniejsze ustalenie miejsca na telewizor pozwoli również zaplanować układ szaf oraz innych mebli, które znajdą się w nowym pomieszczeniu. Jak zatem wybrać miejsce na telewizor, które będzie najlepsze w Twoim salonie?  

W rogu

Czasem niewygodny narożnik, który nie potrafimy wygospodarować może przynieść nam wiele korzyści. Jeśli nie masz pomysłu na wypełnienie pustego kąta w Twoim pokoju postaw na narożną szafkę RTV. Szafka RTV umieszczona w rogu Twojego salonu wypełni pustą lukę, a Ty oprócz mebla służącego do prezentacji telewizora, zyskasz kolejne miejsce na przechowywanie rzeczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz na praktyczności oraz na aranżacji salonu. Pamiętajcie, aby szafka RTV będąca jednocześnie Waszym narożnym meblem w pokoju, wystrojem oraz stylem nawiązywała do pozostałych obiektów.szafki RTV

Na ścianie

  To idealne rozwiązanie dla osób, którzy nie chcą kupować specjalnego mebla pod telewizor. Umieszczając ekran na ścianie możemy dopasować jego wysokość tak, aby oglądanie  było jak najprzyjemniejsze. Posiadając puste ściany możemy umieścić go w dowolnym miejscu, instalując w bardzo prosty sposób. Ten pomysł na zamieszczenie telewizora jest odpowiedni, gdy chcemy by był to jeden z głównych oraz centralnych elementów naszego salonu. Sprawdzi się również dla mniejszych pomieszczeń, gdzie po prostu brak miejsca na postawienie dodatkowego sprzętu.    

Meblościanka

  Specjalny układ szaf oraz półek na naszej ścianie to idealna oprawa dla telewizora w pokoju gościnnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu telewizor nie będzie samotnie wisieć na ścianie, gdzie otaczające go meble będą elegancko uzupełniać jego wystrój. To również doskonałe rozwiązanie dla osób, które uważają telewizor pomimo funkcjonalności, za dodatek który szpeci wystrój wnętrz. W sklepach nie znajdziemy kolorowych opraw, czy ozdobnych ram ekranu telewizora, zatem pomysł na stworzenie meblościanki jest absolutnie trafiony.