Farby maskujące - by inni Cię nie widzieli

farby maskująceCzęsto bierzecie Państwo udział w zabawach survivalowych bądź polujecie? Potrzebujecie najlepszych produktów maskujących, takich jak farby maskujące czy sztyfty? Tutaj znajdziecie wszystko co jest Wam potrzebne, produkty wyłącznie najwyższej jakości, wykonane z najlepszych składników i przede wszystkim bezpiecznych dla skóry i zdrowia osoby kamuflującej się.

Dobry kamuflaż to podstawa zarówno w przypadku polowania jak i survivalu. Jeśli potrzebujecie państwo najlepszych farb maskujących to zapoznajcie się z naszą ofertą. Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na nasze produkty? W ofercie posiadamy tylko produkty renomowanych firm, brytyjskiego producenta Pro Force oraz producenta niemieckiego Mil Tec.

Firmy te specjalizują się w produkcji tego rodzaju akcesoriów już od bardzo dawna, ciesząc się zainteresowaniem i szacunkiem wielu klientów, którzy powracają do ich produktów. W naszej ofercie możecie państwo znaleźć komplety farb maskujących w trzech najbardziej interesujących Was kolorach, a więc czarnym, oliwkowym i brązowym. Wszystkie farby i sztyfty charakteryzują się odpornością na wodę oraz pot, co pozwala na stosowanie ich bez względu na panujące wokół warunki atmosferyczne. Nasze farby pozwalają na doskonałe maskowanie i stanowią również idealne uzupełnienie każdego kamuflażu. Ich bardzo pozytywną cechą jest niewielki rozmiar, dzięki czemu bez problemu można schować je na przykład w kieszeni. Farby maskujące są bezpieczne, całkowicie nietoksyczne, dlatego można zastosować je zarówno na twarzy jak i na całej powierzchni ciała bez obaw.