Męska biżuteria Manoki – jak ją nosić?

Jesteś mężczyzną i chcesz nosić stylowo biżuterię Manoki w dobrym guście? Koniecznie przeczytaj poniższy poradnik!

Nie komplikuj

Jeśli masz wątpliwości, postaw na prostotę. Zacznij od klasycznego zegarka z opcją srebrzystego paska, bądź ewentualnie ze skóry. Jeśli regularnie nosisz zegarek i możesz sobie na to pozwolić, możesz rozważyć sportowy zegarek nurkowy z paskiem ze stali nierdzewnej, to również fajna opcja. Zawsze pamiętaj, by dobrać do tego eleganckie akcesoria i spinki do mankietów Manoki. W ten sposób możesz zacząć wprowadzać do swojego looku inne elementy biżuterii, takie jak naszyjniki.

Metale przede wszystkim

manoki

Większość biżuterii męskiej jest metaliczna. Najczęściej spotykane są złoto i srebro. Twoje stroje powinny mieć tylko jeden metalowy ton – uwzględnij to gdy przeglądasz co wybrać z kolekcji Manoki. Złoto jest cieplejsze i bardziej przewidywalne. Bardzo dobrze współgra z brązami i innymi odcieniami ziemi, a także z głębokimi odcieniami, takimi jak błękit królewski czy zieleń. Uważaj na różne odcienie, jeśli kupujesz wiele sztuk złotej biżuterii - złoto można znaleźć w szerokim zakresie ciemności / jasności i tym samym może skończyć się na kompletach biżuterii Manoki, które kompletnie do siebie nie pasują, czasami różnica jest naprawdę ekstremalna. Wtedy możesz się wystroić tak, iż osiągniesz efekt wręcz odwrotny od zamierzonego.

Metale srebrne, takie jak polerowana stal nierdzewna lub chrom są bardziej neutralne. Możesz więc spojrzeć na propozycje męską od Manoki pod względem szarości, gdyż takie wybory wydają się być bardziej funkcjonalnie. Oznacza to, że nie kłócą się z niczym, ale także nie zapewniają tych samych, przyciągających wzrok kontrastów, które wnosi do outfitu złoto. Nieco biżuterii srebrnej z czarną lub ciemnoszarą odzieżą zapewnia elegancki, ponadczasowy wygląd. Srebrną biżuterię od Manoki także możesz nosić z lżejszymi kolorami w lecie bez obawy przed tym, że przytłoczy ona delikatne kolory.

Na koniec pamiętaj, iż w męskiej biżuterii kamienie szlachetne muszą być ograniczone do minimum.