oryginalne perfumy damskieZapach kobiety to coś, co dla wielu mężczyzn pozostaje nieodgadnioną tajemnicą. Nie od dziś wiadomo, że kobiety potrafią dobrać odpowiedni zapach zarówno na dzień, jak i taki, który sprawdzi się wieczorem podczas bankietu lub firmowego przyjęcia.

Kobiety potrafią wydać naprawdę duże kwoty na perfumy

Nic dziwnego, oryginalne perfumy damskie kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za buteleczkę. Oczywiście cena uzależniona jest od marki oraz wielkości buteleczki. Warto dodać, że są one małymi dziełami sztuki. Najczęściej możemy spotkać perfumy 30 ml, 50 ml, 75 ml oraz 100 ml. Są również marki, które pokusiły się o stworzenie perfum zamkniętych w naprawdę małych pojemniczkach  - 20 ml lub 5 ml. O ile większa buteleczka sprzedawana jest jako idealna opcja podczas podróży, o tyle buteleczka 5 ml często jest sprzedawana jako swoistego rodzaju próbka.

Oryginalne perfumy damskie na długo zachowują swój zapach - wystarczy spryskać się dwa razy dziennie, przez co buteleczka perfum wystarczy na naprawdę długi okres.  Zapachy wypuszczane corocznie przez najbardziej znane marki bardzo często nawiązują do klasyki, jeżeli więc kupisz taki perfum z pewnością okaże się niezbędny na co dzień.