icebreakerWełna merynosów to produkt niezwykły, o ciekawych właściwościach. Wytwarzana naturalnymi sposobami wełna tego typu daje niezwykle dobre efekty w produkcji odzieży. Marka Icebreaker doskonale o tym wie i właśnie dlatego prezentuje doskonałą kolekcję odzieży z tego właśnie surowca. To odzież termoaktywna, która dzięki specyficznym właściwościom tej konkretnej wełny może być noszona przez praktycznie cały rok.

Oryginalne produkty z nowozelandzkiej wełny merino znajdziesz w sklepie Icebreaker. Nasz sklep ma do zaproponowania wiele ciekawych rozwiązań termoaktywnych jak chociażby bielizna czy odzież wierzchnia, która z jednej strony jest doskonała jako izolacja przed zimnem, a z drugiej strony pozwala ciału na swobodne oddychanie. Icebreaker to marka stawiająca przede wszystkim na jakościowe rozwiązania, a ponadto szeroki wybór produktów gwarantuje, że każda zainteresowana osoba odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zarówno odzież wierzchnia, dodatki jak również profesjonalna bielizna. To wszystko znajdziesz w naszym sklepie.

Wejdź na merino-sklep.pl i przekonaj się jak wielki jest wybór produktów odzieżowych, które wykonane zostały całkowicie lub z udziałem wełny merino. To doskonały sposób na zabezpieczenie się przed siarczystym mrozem, który będzie na pewno dokuczał nam jeszcze niejednej zimy. Doskonała technologia wykonania gwarantuje, że produkty odzieżowe naszej marki sprawdzą się tak w śnieżnym szaleństwie, jak również jako dodatkowe wsparcie dla osób aktywnie żyjących w okresie jesieni i zimy.