Wielkimi krokami zbliża się zima, a Ty nadal nie zaopatrzyłaś się w ciepło, które będzie Ci konieczne podczas mroźnych dni? Czapki zimowe damskie już pojawiły się w sklepach i królują na każdej sklepowej wystawie, ale nie masz pojęcia, którą wybrać? Przychodzimy z pomocą. Czapka to nie tylko dobra ochrona przed zimowo-jesienną aurą, ale również dobry na element, aby dopełnić swoją stylizację na chłodniejsze dni. Przedstawimy Wam kilka propozycji, które będziesz mogła już niedługo założyć na swoją głowę oraz cieszyć się świetnym wyglądem przez całą zimę.

Czapka krasnal

Inaczej czapka beanie charakteryzuje się ściśle przylegającym materiałem, który wpasowuje się do wymiarów naszej głowy. Tylny materiał czapki jest znacznie luźniejszy, który umożliwia nam, wywiniecie lub pozostawienie części materiału, aby mogła swobodnie zwisać. Czapki zimowe damskie w takim rodzaju posiadają prosty krój oraz prawdziwe beanie nie posiadają ozdobnych pomponów. Ten fason czapek z pewnością będzie idealnie pasował do sportowych stylizacji, ale i także do tych bardziej klasycznych. Nada się na każde wyjście na miasto oraz spacer. czapki zimowe damskie

Z daszkiem

Występują w wersji ocieplanej zazwyczaj z różnymi rodzajami futerka czy przy pomocy innych materiałów. Od zwykłych czapek z daszkiem różnią tym, że dodatkowo po bokach posiadają nauszniki, które chronią nasze uszy przed mroźnymi wiatrami i niskimi temperaturami. Zazwyczaj wnętrze ubioru jest podszyte miękkim materiałem, który zapewnia o wysokim komforcie noszenia. Czapka przeznaczona dla osób ceniących sobie wygodę oraz sportowy, niebanalny styl.

Czapki uszatki

Te czapki stworzone są dla typowych zmarzluchów oraz osób, które cenią sobie zimowe szaleństwa. Cechują się długimi nausznikami oraz dodatkowym materiałem, który jest wywinięty w celu lepszego ocieplenia naszego czoła oraz zatok. Dodatkowym elementem czapki są sznurki, przyszyte do każdego z nausznika. Po ich związaniu czapka nie zsunie się i będzie szczelnie trzymać ciepło. W ten sposób czapka nadaje się nie tylko do noszenia na co dzień, ale sprawdzi się jako ochrona podczas uprawiania sportów zimowych.

Pompony

To czapki materiałowe, które spośród wszystkich innych mogą pochwalić się, dużym, puszystym pomponem. Czapki zimowe damskie z pomponami, aby sprawiać wrażenie na bardziej ciepłe oraz przytulne posiadają przeróżne luźne sploty. Dzięki nim zdobią naszą głowę oraz w padają w oko. A czy Wy jesteście już posiadaczami ciepłej czapki na zimę? Piszcie, który model spodobał się Wam najbardziej. Życzymy, aby każda zakupiona przez Was czapka spełniła wszelkie Wasze wymagania oraz co najważniejsze, była dobrym źródłem ciepła, które będzie ogrzewać podczas każdego zimowego dnia.