Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego aż 38 milionów Polek i Polaków używa na co dzień różnorodnych kart płatniczych: kredytowych, debetowych i przedpłaconych. Kiedyś umieszczało się je w specjalnych przegródkach portfelowych, co sprawiało nie tylko trudności przy ich wyjmowaniu, ale i - w razie kradzieży portfela - było przyczyną wielu, poważnych kłopotów. Antidotum na nieelegancki, wypchany portfel jest etui na karty damskie. Coraz więcej kobiet nie tylko docenia ten bezpieczny sposób przechowywania kart, ale i wręcz kolekcjonuje ich limitowane serie. Damskie etui na karty staje się znakiem rozpoznawczym indywidualnego stylu nowoczesnej kobiety, która wie, czego chce w pracy i na czym jej zależy w życiu osobistym. Etui na karty to kobiece logo!

W restauracji, barku, podróży służbowej i na wakacjach 

Eleganckie, poręczne i bezpieczne etui na karty damskie sprawdzi się w każdej podróży!Etui na karty damskie przydaje się zawsze wtedy, kiedy kobieta dokonuje płatności. A ponieważ obecnie nowoczesne kobiety są przeceiż niezależne finansowo i emocjonalnie, płacą za siebie w restauracji, barku, podróży służbowej albo na wakacjach. Każda transakacja płatnicza dokonywana kartą staje się wówczas okazją do zaprezentowania wyjątkowego dizajnu etui na karty damskie. Niektóre z kobiet wybierają styl klasyczny etiu, jeden kolor i proste wzornictwo, inne lubią gry z dizajnem i cenią sobie zabawy z wizerunkiem. Etui na karty damskie może być przecież dziś tak unikalne, jak unikalna jest każda kobieta.

Skóra naturalna, skóra ekologiczna a nawet papierowiklina

Wybór propozycji materiałów i stylów, z których wykonane są etui na karty damskie jest naprawdę imponujący. Skóra ekologiczna, skóra naturalna, a może papierowiklina? Każdy model to inna propozycja dla wymagających kobiet. Można dziś kupić etui na karty damskie zorientowane pionowo, wzorem przypominające tradycyjny portfel, dostępne są także inne rozwiązania dizajnerskie. Jedno co łączy wszystkie modele etui dla kobiet, to bezpieczeństwo przechowywanych w nich kart płatniczych. Reszta jest kwestią gustu i wyobraźni właścicielki. 

Etui nieoczywiste, czyli dizajnerskie modele etui ze skrytkami

Istnieje także szereg propozycji etui na karty damskie zaopatrzonych w dodatkowe, niewidoczne skrytki. Można w nich umieścić również karty rabatowe lub klubowe albo inne skarby kobiecego życia takie jak sentencje czy afirmacje. Niektóre panie lubią nawet ukrywać w etui talizmany na szczęście, wierząc, że pieniądze można przyciągnąć do siebie i cieszyć się ich siłą nabywczą. Jedno jest pewne: etui na karty damskie przyda się dziś każdej, aktywnej kobiecie.