kolorowe kableOgólnodostępne propozycje oświetleniowe nie spełniają naszych oczekiwań? Bliski jest nam minimalistyczny lub industrialny charakter wnętrz? Jeśli tak, kolorowe kable stanowią doskonałą propozycję. To one od dziś mogą zdobić wnętrza naszych domów, stanowiąc doskonałą alternatywę dla szeroko pojętych żyrandoli oraz abażurów. Taka aranżacja niewątpliwie będzie prezentować się niezwykle stylowo i zarazem oryginalnie.

Lampa będąca połączeniem kolorowego kabla oraz żarówki idealnie prezentuje się na wyposażeniu mieszkań stylizowanych nowocześnie. Nie mniej jednak, jej charakter może być bardzo zróżnicowany, stąd też równie dobrze może występować w stylistyce loftowej, w której surowe elementy wykończenia podkreślają całą zastosowaną stylizację.

Taka niecodziennie wyglądająca lampa może być również doskonałą propozycją do wzbogacenia wystroju przytulnego pokoju, wyposażonego w wiele multikolorowych dodatków czy plastikowych krzeseł. Wtenczas idealnym rozwiązaniem jest dobór żarówki na kolorowym kablu, z którego można wytworzyć finezyjny węzeł. W tym przypadku najlepszą propozycją będą żarówki w kształcie kuli, co jednak nie oznacza, że wielbiciele niecodziennych rozwiązań nie mogą sięgnąć po fantazyjne świetlówki, których niecodzienny kształt sam w sobie będzie pełnił urokliwą dekorację. Nie ulega wątpliwości, że tego typu oświetlenie skutecznie przyciągnie uwagę wszystkich odbiorców, podkreślając wystrój całej aranżacji.