Niewiele jest marek, które w udany sposób łączą wygodę, praktyczność i styl, z klasyczną elegancją. Wszystkie powyższe kryteria spełniają buty Ryłko. Tegoroczna damska kolekcja prezentuje się fantastycznie! Tego lata Firma Ryłko zaprezentowała wiele nowych modeli; półbuty, czółenka, baleriny czy szpilki - każda Pani znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Buty Ryłko od zawsze charakteryzowały się ponadprzeciętną jakością wykonania i nie inaczej jest w tym roku - wszystkie modele wykonane zostały z miękkiej skóry lub z najwyższego gatunku zamszu. Sama firma twierdzi, że nie produkuje butów, tylko je tworzy i rzeczywiście, w każdej parze butów zawarta jest pasja, wręcz pedantyczna dbałość o szczegóły i wiele lat doświadczenia.

Czuć to dosłownie w każdym modelu, nieważne czy będzie to kolekcja damska czy męska. Komfort, jaki buty Ryłko zapewniają na co dzień, jest znakiem rozpoznawczym tej firmy, a popularność wśród klientów, nie tylko w Polsce, tylko to potwierdza. Z niecierpliwością czekamy na kolekcję jesień/zima 2014.