Piękne, zadbane paznokcie to marzenie każdej kobiety. Niestety, z uwagi na braki w składnikach odżywczych, rodzaj pracy czy po prostu uwarunkowania genetyczne, nie każda kobieta ma mocne paznokcie, które można modelować. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być żel budujący Victoria Vynn – profesjonalny produkt, dzięki któremu paznokcie stają się piękniejsze.

Manicure hybrydowy czy żelowy jest dziś czymś tak naturalnym, że wiele kobiet nie wyobraża sobie powrotu do niegdyś popularnych zwykłych lakierów czy tipsów. Dzięki specjalnemu utwardzaniu z użyciem promieni UV manicure ten pozwala również, wykorzystując żele budujące Victoria Vynn, osiągnąć piękny kształt paznokcia i jego wymarzoną długość.

Dla kogo?

manicure kolorowyNajpierw warto pomyśleć, dla kogo korzystnym rozwiązaniem może być modelowanie i przedłużanie paznokci. Takie rozwiązanie stworzone zostało przede wszystkim z myślą o tych kobietach, które na co dzień nie mogą mieć dłuższej płytki, np. z uwagi na wykonywany zawód czy brak wygody w codziennych pracach. Co więcej, żel budujący Victoria Vynn jest też świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą, aby ich paznokcie prezentowały się elegancko, a nie są w stanie z różnych przyczyn zapuścić dłuższej płytki. Będzie to też dobry wybór w przypadku, gdy płytka z natury jest łamliwa i po prostu nie ma szans, aby dobrze się prezentowała, choćby z uwagi na to, że wszystkie paznokcie mają różną długość i rozmaity kształt.

Na czym to polega?

Przede wszystkim na początku osoba wykonująca modelowanie i przedłużanie paznokci omawia z kobietą, jakie parametry płytki będą odpowiednie – chodzi tutaj również o dobór kształtu paznokcia do naturalnego wyglądu dłoni. Cały proces opiera się o żel budujący Victoria Vynn, który nanosi się na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia w kilku warstwach, kształtując jednocześnie paznokieć we właściwy sposób, w oparciu o specjalną formę. Żele budujące Victoria Vynn dobrać można odpowiednio pod kątem koloru. Utwardza się je lampami UV albo LED, zależnie od stosowanego wyposażenia. Następnie przedłużoną płytkę modeluje się odpowiednimi pilnikami, aby nadać jej oczekiwany kształt, a potem nakłada pozostałe warstwy preparatów, m.in. dające kolor płytce.