Nasze brwi to doskonały element oprawy twarzy. Powinny być idealnie ułożone i zadbane. Chcemy przecież, aby podkreślały piękno naszych oczu i dodawały nam większego uroku. Za pomocą brwi często komunikujemy też niewypowiedziane emocje, zatem warto o nie odpowiednio zadbać.

Jak to wygląda?

Hesh

Stworzenie idealnych brwi nie jest wcale takie trudne, jak mogłoby się nam zdawać. Wszystko możemy bez problemu wykonać w domu. Możemy je odpowiednio podkreślić, zaś efekt utrzyma się na dłużej.  Istnieją różne henny na polskim rynku. Jedną z popularniejszych jest henna Hesh, którą można stosować nie tylko do brwi, ale również do włosów. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Taka henna sprawia, że nasze brwi mogą stać się grubsze i wyrazistsze. Zmniejszy się także ich wypadanie. Henna Hesh wnika w strukturę naszych brwi, co pozwoli jej dłużej działać. Może również być niczym naturalny peeling naszej skóry. W ten sposób poprawia się nasze krążenie, skóra się oczyszcza oraz stymuluje się porost brwi.   Należy pamiętać, że efekt kolorystyczny zależy w dużej mierze od tego, jaki jest nasz wyjściowy kolor włosów oraz brwi. Wybierając naszą hennę, musimy koniecznie zwrócić uwagę na odcień. W razie wątpliwości warto dopytać w sklepie o kolorystykę.

Jak stosować hennę?

Niektórzy uważają, że stosowanie henny Hesh jest skomplikowane, jednak wymaga to jedynie odrobiny ćwiczeń i wprawy. Należy stosować się do wskazówek, które daje nam producent i wówczas wszystko pójdzie bardzo prosto.   Najpierw zalewamy proszek wodą. Woda musi mieć odpowiednią temperaturę. Jeśli są to kolory zmieszane z indygo, to wówczas stosujemy wodę o temperaturze 50 stopni Celcjusza. Czysta henna o odcieniach rudości potrzebuje 80 stopni Celcjusza. Następnie zaczynamy mieszać hennę Hesh do czasu, aż uzyskamy konsystencję jogurtu. Nasza henna nie może być zbyt rzadka, bowiem wówczas będzie trudna w użyciu. Potem przemywamy nasze brwi szamponem bez SLS i pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń, które mogłyby pogorszyć efekt. Teraz możemy już nałożyć mieszankę henny Hesh na brwi. Hennę Hesh należy trzymać na brwiach przez przynajmniej godzinę, aby osiągnąć zamierzony efekt. W ciągu 48 godzin warto unikać kontaktu brwi z wodą, aby efekt był trwalszy. W tym czasie kolor się utlenia.   Henna Hesh to doskonały pomysł na samodzielne stworzenie pięknych i zdrowych brwi. Dzięki hennie nasze brwi będą gęstsze i bardziej efektowne. Brwi zawsze dodają nam urody i uroku. Są wręcz wizytówką naszej twarzy, dlatego warto o nie szczególnie zadbać. Można je znaleźć tu https://henny.pl/firm-pol-1496044177-Hesh.html