bieliznaKażda kobieta wie, że przy użyciu ładnej, seksownej bielizny, może wiele zdziałać. Facet to przecież stworzenie proste, on nie potrafi oprzeć się temu, jak wyglądamy. Wszystkie jego zmysły wyostrzają się, kiedy tylko w jego zasięgu pojawia się piękna kobieta.

Kiedy jednak jesteśmy już w stałym związku, to po jakimś czasie może się do niego wkraść nuda, a naszym zadaniem jest tego uniknąć. Chodzi więc o to, żeby na nowo kusić swojego faceta ciałem, a nic nie nadaje się do tego tak samo dobrze, jak seksowna bielizna. Mówi się, że faceci wierzą w to co widzą, a kobiety w to, co słyszą. Dlatego właśnie panowie kłamią, a panie się malują.

Budowanie erotycznego napięcia i kuszenie faceta może być możliwe nawet wtedy, kiedy nasze ciało nie jest idealne. Wystarczy tylko, że bielizna, którą wybierzemy podkreśli nasze mocne strony i jednocześnie zatuszuje niedoskonałości. Żeby to osiągnąć, trzeba stosować się do kilku ważnych zasad. Przede wszystkim, jeżeli masz masywne biodra, to odsłoń dekolt, jego wzrok nie będzie zmierzał w kierunku Twoich ud. Jeżeli Twój brzuch nie jest doskonały, to nie okrywaj go, tylko pozwól, żeby Twój facet zachwycał się innymi częściami Twego ciała. Z pewnością są takie, z których jesteś dumna.