Łazienki to pomieszczenia, które w głównej mierze powinny cechować się funkcjonalnością i spełniać wymogi, do których zostały powołane. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i urządzić pomieszczenie łazienkowe w ciekawym stylu. W tym artykule przedstawimy Wam markę Venis, czyli hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych, który zasługuje na wyróżnienie głównie pod względem estetyki, jednak nie można mu odjąć także zalet z pogranicza użyteczności produktów i niebywałej wytrzymałości, którą bez wątpienia powinny cechować się płytki ceramiczne.

Oryginalne płytki łazienkowe

Venis - łazienkaZacznijmy jednak od najważniejszego, czyli tego, za co płytki Venis dostały już kilka nagród i zostały pokochane zarówno przez glazurników, jak i zadowolonych klientów. Producent oferuje błyszczące płytki z połyskiem (np. seria Crystal Dark i Crystal White), stylowe płytki matowe o gładkiej powierzchni, czy połączenie obydwu typów, czyli tzw. lapato. Na uwagę zasługują również płytki strukturalne i przestrzenne 3D, które dzięki zastosowaniu bardzo innowacyjnej struktury potrafią stworzyć w łazience całkiem nowy świat. W szerokiej ofercie znajdą Państwo płytki ścienne: https://www.banyo.pl/firm-pol-1277469231-Venis.html, które zostały zainspirowane najświeższymi trendami wnętrzarskimi. Venis idealnie wypełnia rosnące zapotrzebowanie na oryginalne pomieszczenia, ponieważ w ofercie posiadają także piękne mozaiki, które wyróżniają się szczególnie pod względem różnorodności kształtów i kolorów. Venis posiada także płytki z perłowym, lustrzanym oraz metalicznym wykończeniem, które z pewnością uczynią wnętrze eleganckim, aczkolwiek nie uwikłają go w powtarzalność i powielanie szablonów.

Trwałe płytki zewnętrzne

Warto zaznaczyć, że firma Venis to także gresy podłogowe. Znajdą Państwo tutaj płytki strukturalne inspirowane drewnem, kamieniem czy betonem. Gresy o takich fakturach idealnie nadają się na balkon, taras, zewnętrzną posadzkę, a nawet wewnętrzne pomieszczenia. Przykładowo płytki drewnopodobne to doskonałe połączenie zalet estetycznych, jakie oferuje nam naturalne drewno z doskonałą specyfikacją techniczną, która charakteryzuje płytki wytwarzane z pomocą najnowocześniejszych technologii. Analizując ofertę marki Venis, warto zwrócić także uwagę na płytki elewacyjne. Producent oferuje zarówno wersję zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Jak przystało na produkty omawianej firmy, charakteryzują je eleganckie wykończenia i nietuzinkowe kształty. Nie da się także nie wspomnieć o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Płytki elewacyjne doskonale nadają się na wykończenia budynków, które będzie spełniać swoje zadanie przez wiele lat.