Moda miejska, tak jak każda inna, zmienia się w zaskakującym tempie. Jednak są takie modele ubrań oraz dodatków, które zostają z nami przez wiele lat. Tak jest w przypadku pojemnej torebki shopper bag. Nie jest to jedynie chwilowy trend, ponieważ trudno znaleźć bardziej praktyczną torbę. Poza funkcjonalnością, torba ta ma spore walory estetyczne, a wielość modeli do wyboru powoduje, ze każda z Pań może wybrać coś dla siebie. Wśród nich znajdują się różne rodzaje. Warto dowiedzieć się jakie.

Popularne jelly bag

dziewczyna z torebką shopper bagTe słodkie torebki pokochały już miliony. Są one bardzo charakterystyczne, wytrzymałe oraz przede wszystkim stylowe. Ta torebka shopper bag wykonana jest z miękkiego oraz lekkiego tworzywa, który zapewnia trwałość i oryginalny wygląd. Na rynku dostępne są nawet jelly bag pachnące gumą owocową lub innymi słodkimi zapachami. Rączki tej torby są równie charakterystyczne – jest to gruby, pleciony sznurek, który stanowi idealny kontrast do silikonowych i wodoodpornych toreb.

Sportowe shopper bag

Aktywny styl życia prowadzi wiele kobiet. Torebka shopper bag może być również sportowa. Bardzo modne stały się minimalistyczne kroje, z ciekawym i oryginalnym wzorem. Tego typu torebki produkują znane i cenione marki na całym świecie. Bardzo często są to torby niezapinane, co ma swoje korzyści.

Wariant ekologiczny

Jest to coś nie tylko dla miłośników przyrody. Torebka shopper bag wykonana z naturalnego materiału, najczęściej lniana lub bawełniana znana jest każdemu z nas. Zawsze zabieramy ją ze sobą idąc na większe zakupy, ale nie tylko. Gdy wybieramy się na spontaniczne spotkanie ze znajomymi, również zabieramy płócienną shopper bag, wkładamy do niej najpotrzebniejsze rzeczy, typu portfel i telefon i już możemy wychodzić! Te torby posiadają różnego rodzaju nadruki, często są to śmieszne lub motywujące napisy.

Eleganckie shopperki

Ten rodzaj torebki shopper bag jest jednym z ulubionych każdej kobiety. Są to bardzo wygodne fasony, które również mogą wszystko pomieścić. Często są one wykonane ze skóry ekologicznej lub naturalnej, co zapewnia im estetyczny wygląd.