Dyskretna, dopasowana do sukni, a przy tym niezwykle wygodna. Taka właśnie powinna być idealna bielizna ślubna, od której w dużej mierze zależy końcowy efekt weselnej kreacji. 


Czy jej wybór to naprawdę taka ważna sprawa? 


Wiele przyszłych Pań Młodych duży nacisk kładzie na wybór odpowiedniej sukni, butów i dodatków, zapominając, że to, co niewidoczne dla innych, odgrywa w tym przypadku niemałe znaczenie. Jej prawidłowy dobór gwarantuje nie tylko wygodę i komfort podczas tej najważniejszej chwili w życiu, ale również atrakcyjny wygląd sukni. To dzięki starannie dobranej bielizny ślubnej możemy mieć pewność, że kreacja weselna pozostanie na swoim miejscu, nie będzie się zwijać czy podnosić – nawet podczas wykonywania najbardziej gwałtownych ruchów. 


Bielizna ślubna – czy może być ta noszona na co dzień? 


Jak się okazuje – nie, ponieważ biustonosze i majtki ślubne posiadają zupełnie inną konstrukcję niż bielizna noszona na co dzień. W wielu przypadkach wyposażone są w specjalne wzmocnienia oraz inne cechy, których nie posiadają klasyczne zestawy. Duży wybór bielizny ślubnej znaleźć można na stronie https://www.kontri.pl/pl/menu/bielizna/specjalistyczna/bielizna-slubna-463.html


Jaki biustonosz pod suknię ślubną?


Bielizna ślubna – jak ją dobrać?Wybór odpowiedniego stanika rodzi wśród wielu kobiet najwięcej wątpliwości. Kluczowym aspektem w tym zakresie jest wygląd sukni ślubnej. W sytuacji, gdy kreacja posiada zabudowaną linię ramion, można zdecydować się na model z ramiączkami. Schody zaczynają się w momencie, kiedy suknia jest mocno wydekoltowana bądź posiada odkryte ramiona. Jaka bielizna ślubna będzie wówczas stanowiła dla niej najlepsze tło? Z pomocą przychodzą modele typu bardotka lub balkonetka. Alternatywą są również biustonosze z obniżoną linią zapięcia oraz mostkiem. 


A co z kolorem? W ofercie wielu sprzedawców można spotkać specjalne kolekcje ślubne, które charakteryzują się tym, że są dostępne w białym lub cielistym odcieniu. Najczęstszy wybór pada na białą bieliznę ślubną, która doskonale komponuje się z suknią. Jeśli jednak posiada przezroczyste wstawki, wówczas o wiele lepiej sprawdzi się ta w kolorze nude, która pozostanie całkowicie niewidoczna, nawet w przypadku najbardziej fikuśnych zdobień i detali. 


A co z majtkami?

Bielizna na ślub to nie tylko biustonosz. To również starannie dobrane majtki, które należy odpowiednio dopasować do fasonu sukni. Rozkloszowane kreacje bardzo ładnie będą prezentować się w towarzystwie koronkowych, misternie wykonanych fig, podczas gdy dopasowane, ściśle przylegające do ciała najlepiej zaprezentują się w gładkich, bezszwowych modelach.