Sklep eFiltry.pl to jedno z najpewniejszych źródeł filtrów i olejów silnikowych w polskim Internecie. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów każdy fan motoryzacji powinien znaleźć coś dla siebie. Nie zabraknie wszelkiego rodzaju akcesoriów dodatkowych, które ciężko znaleźć w innych sklepach. Jakie produkty oferuje jeszcze witryna eFiltry.pl? 


Filtry i oleje 


Co znajdziemy w sklepie eFiltry.pl?Sklep eFiltry.pl bazuje głównie na wszelkiego rodzaju olejach i filtrach, które są podstawą działania każdego pojazdu silnikowego. Znajdziemy tu też specjalne odmiany dla układów hydraulicznych. Nie wyczerpie się też ilość ciężko dostępnych modeli dla lakierni proszkowych, odkurzaczy przemysłowych i kabin malarskich. Dużą zaletą sklepu jest specjalistyczna wyszukiwarka, która znajdzie filtry i oleje po wpisaniu podstawowych danych. Wystarczy wpisać markę i model pojazdu. Można je także wyszukać na podstawie typu silnika. 

W sklepie eFiltry.pl nie zabraknie także filtrów powietrza, olejów i paliwowych najbardziej uznanych marek światowych. Ceny są bardzo konkurencyjne względem innych witryn. Wystarczy wymienić tutaj najnowsze produkty firm Purflux, Filtron, Mann+Hummel oraz WIX USA. Dzięki specjalnym paskom po boku można wyszukać konkretne modele danych marek. Przykładowo firma Bosch udostępnia zarówno filtry kabinowe, powietrza, oleju, jak i paliwa. Po wejściu w interesujący nas dział można wyszukać konkretny, specjalistyczny produkt. 


Szeroki wybór kategorii i akcesoria dodatkowe 


Produkty, wśród których znajdziemy akcesoria dodatkowe (przykładowo odgrzybiacze klimatyzacyjne), są podzielone w sklepie eFiltry.pl na poszczególne kategorie. Odnajdziemy wśród nich między innymi podział na pojazdy silnikowe, maszyny czy hydraulikę. Te pierwsze dzielą się na samochody osobowe, ciężarowe, motocykle. Istnieje też specjalny dział dla statków i okrętów, gdzie znajdziemy między innymi filtry hydrauliczne do łodzi czy filtry do silników okrętowych. Rolnicy z kolei znajdą całkiem spory wybór produktów dla maszyn rolniczych. 

Sklep eFiltry.pl nie zapomina też o akcesoriach do maszyn używanych w przemyśle. Istnieją tu specjalne działy z produktami dla obrabiarek, sprężarek oraz systemów odpylających. Nie wyczerpie się ilość filtrów dla hydrauliki, która często lubi się psuć. Coraz modniejsze są również filtry do systemów wentylacji oraz klimatyzacji, które wymagają regularnej wymiany. W sklepie można znaleźć również topowe marki, jeśli chodzi o oleje, filtry i akcesoria dla sprzętu budowlanego. Jeżeli jakiegoś produktu nie ma w sklepie internetowym to zawsze można o niego zapytać - dzwoniąc pod podany numer lub pisząc na wskazany mail.