Miski tego typu zwane są również bezkołnierzowymi. Cechują się zastosowaniem najnowszych technologii na rynku sanitarnym i zachowania czystości. Praktyczne zastosowanie najwyższej jakości polega przede wszystkim na przemyślanej konstrukcji. To właśnie brak obrzeża otaczającego miskę sprawia, że nie ma trudno dostępnych przestrzeni, w których mogą rozwijać się niebezpieczne bakterie. Taką toaletę sprząta się szybko i łatwo – bez konieczności stosowania silnych, drogich detergentów, co jest ważne dla naszego zdrowia i środowiska.

misa wcBezrantowna miska WC – zalety w zastosowaniu

Innowacyjny i specjalny kształt misy pozwala przede wszystkim na utrzymanie odpowiedniej czystości, a dzięki specjalistycznemu systemowi spłukiwania ma odpowiedni wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Dzięki użytkowaniu deski tego typu można liczyć na wykorzystywanie aż 30% wody mniej niż w wypadku tradycyjnej miski WC. Wypływająca woda płynie dynamicznie kanałem wokół misy, dzięki czemu odbywa się jej mniejsze zużycie oraz dokładniejsze czyszczenie toalety. Stosując misę tego rodzaju dbasz o środowisko oraz o swój budżet.

Innowacyjny design

Nie tylko kształt i zastosowanie charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami. Miska WC bezkołnierzowa to również produkt utrzymany w świetnym i bardzo prostym designie, który zapewnia unikalność w zastosowaniu. Dzięki optymalnej kolorystyce oraz wyrafinowanej formie miska tego typu może być z powodzeniem używana, zarówno no nowoczesnych aranżacji, jak i tych utrzymanych w bardziej tradycyjnym stylu. Dodatkowo, forma sprawia, że muszla prezentuje się elegancko i doskonale komponuje się z innymi elementami przestrzeni łazienkowej. Na rynku dostępnych jest również wiele modeli, jak i kształtów, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swojej łazienki. Nowoczesna budowa misy bezrantowej ma wpływ nie tylko na jej lepszą funkcjonalność, ale i na estetyczny wygląd.