Rasch to niemiecka rodzinna firma założona w 1861 roku przez Wilhelma Hermanna Lucke, Johanna Heinricha oraz Gottfrieda Rascha. Przez te dziesiątki lat działalności, wykreowali sobie markę, która jest niezwykle popularna i uznawana na całym świecie. Firma Rasch charakteryzuje się efektownymi dekoracjami ściennymi oraz tym , że kładzie duży nacisk na wysoką jakość przy produkowaniu nowych wzorów. Dzięki takiemu podejściu, marka Rasch niezmiennie wprawia w zachwyt swoich klientów. Wyjątkowe tapety to przejaw kunsztu najlepszych na świecie projektantów, dla których najważniejszym celem jest utworzenie motywów i wzorów, które będą idealnie pasowały do modnych, oryginalnych oraz ponadczasowych wnętrz. Każdy z nich prezentuje indywidualne spojrzenie na temat dekoracji, co wpływa na wyjątkowość i oryginalność produktu.

tapety raschOczarowujące wnętrza z tapetami Rasch

Tapety Rasch

urzekają od pierwszego wejrzenia i zostają na długo w pamięci Największy na to wpływ ma oryginalne oraz nowatorskie podejście do projektowania w oparciu o nowoczesne technologie. Każdy detal wykonany jest z największą troską i precyzyjną dbałością. Urzekają niezwykłą estetyką, nowoczesnością, ekskluzywnością oraz zawierają ciekawe struktury i kształty. Wszystkie te cechy produktów sprawiają, że firma Rasch uznawana jest za wyznacznik pięknego designu i idealnej formy. Tapety są doskonałym uzupełnieniem wyjątkowych i unikalnych wnętrz, zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych. Wzory stosowane są do aranżacji pokoju dziecięcego, dziennego, salonu, kuchni oraz łazienki. Ponadczasowe,klasyczne, modne motywy oraz ciekawe, abstrakcyjne kompozycje zachwycą nawet najbardziej wybrednych miłośników dobrego stylu. Dzięki stosowaniu najlepszych materiałów, tapety Rasch będą służyć przez długie lata, nie tracąc przy tym jakości oraz atrakcyjności. Ten produkt to synonim ponadczasowości, który będzie prezentował się estetycznie przez wiele lat.

Materiały do produkcji tapet Rasch

Do produkcji tapet ściennych wykorzystywane są tylko najwyższej jakości przędze i włókna tj: wełna, len, bawełna,wiskoza, jedwab i poliester. Wszystkie tapety ścienne produkowane przez firmę Rasch oznaczone są znakiem jakości RAL i podlegają systematycznej kontroli przez Instytut Naukowy.

Młodzieżowy pokój z tapetami Rasch

Tapety Rasch posiadają również atrakcyjną propozycje na urządzenie pokoju dla dzieci i młodzieży. Niemiecka firma zaprojektowała sporo ciekawych wzorów i motywów z myślą o najmłodszych, aby dobrze czuły się w swoim pokoju m.in.: tapety graffiti, serca i gwiazdy z najnowszej kolekcji Kid's Club.