Praktycznie każda kobieta lubi kolczyki i chętnie nosi zarówno te wkręcane jak i wiszące. Są pięknym dodatkiem oraz dodają kobiecości. Możemy nosić je na wiele okazji. Niektóre panie mają swój ulubiony typ biżuterii, który chętnie noszą. Dobrze on się wpisuje w ich upodobania i dlatego nie rezygnują z danego kompletu nawet na co dzień.

Uroczy i kobiecy dodatek

kolczyki pozłacane wiszące

Niektóre typy kolczyków, bransoletek i naszyjników są na tyle subtelne i delikatne, że mogą być noszone na co dzień. Kiedy wybieramy się do pracy również nie przesadzamy z ilością biżuterii. Kiedy jednak zbliża się jakaś uroczystość, na której chcemy wyglądać perfekcyjnie, często decydujemy się na kolczyki pozłacane wiszące. Niektóre z nich mają wyjątkowe ozdoby, które dodają blasku naszej stylizacji. Warto pamiętać o tym, że wybierając okazałe kolczyki, dobrze jest postawić na prostotę innych elementów. W przeciwnym wypadku możemy wywołać efekt przerysowania i kiczu, który nigdy nie jest pożądany.

Asortyment biżuterii w sieci

Decydując się na kolczyki pozłacane wiszące, dobrze jest wybrać w sklepie model, który będzie najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Niektóre z nich są bardzo interesujące i przyciągają wzrok. Możemy kupić je w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Kupując przez internet możemy przeglądać wiele modeli i wybrać ten, który będzie dla nas najodpowiedniejszy. Asortyment jest naprawdę szeroki, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Nawet te klientki, dla których istotne są detale i zwracają uwagę na szczegóły, znajdą odpowiedź na swoje potrzeby, szczególnie jeśli poświęcą na to odpowiednią ilość czasu. Wiszące kolczyki szczególnie pasują paniom o długich szyjach. Dobrze uwypuklają atuty ich twarzy i proporcje.

Model dopasowany do potrzeb

Kiedy jednak chcemy przymierzyć kolczyki na żywo i zobaczyć jak wyglądają, możemy udać się do sklepu stacjonarnego i przymierzyć kilka modeli. Z pewnością wybierzemy coś, co dobrze będzie pasowało do naszego  stroju. Ważna jest kolorystyka kolczyków. Niektóre panie decydują się na proste wzornictwo, a inne chcą mieć kolczyki pozłacane wiszące z kamieniami szlachetnymi lub cyrkoniami. Niektóre z nich są wykonane w sposób prawdziwie misterny, a inne mają prostą formę. Wszystkie jednak znajdą swoje zwolenniczki. Możemy mieć również pewność, że wiszące kolczyki będą trafionym prezentem dla koleżanki czy przyjaciółki. Warto pamiętać o ich jakości. Dobrze jest zwracać uwagę na rodzaj zapięcia. Kolczyki pozłacane są dużo tańszą alternatywą od złota, dlatego tak chętnie są wybierane. Można ich poszukać tutaj https://www.filigree.pl/pol_m_Bizuteria-damska_Kolczyki_Kolczyki-pozlacane_Kolczyki-pozlacane-wiszace-443.html