Organizując wesele zastanawiamy się nad wieloma elementami wystroju - ułożeniem stołów i ich przystrojeniem, kwiatami, kolorami lukrowanych migdałów i kształtem poskładanych serwetek. Nieraz jednak zapominamy jak duże znaczenie ma odpowiednie oświetlenie. A przecież wystarczą świece ozdobne, aby sala nabrała magicznej atmosfery miłości i ciepła.

Girlandy

Świece ozdobneTen rodzaj ozdobnego oświetlenia cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie kiedy planujemy wesele w stylu romantycznym, rustykalnym lub vintage. Ale nawet jeśli nie mamy tematu przewodniego, to takie oświetlenie nadal będzie oryginalnym oraz nienachalnym elementem wystroju. Rozwieszone pod sufitem sieci tych drobnym lampek będą dawały delikatne światło, którego urokliwy charakter dostrzeżemy późnym wieczorem i nocą. Wprowadzony przez nie intymny półmrok skusi nawet najbardziej nieśmiałych gości do tańców, a tych korzystających z dobroci zastawionych stołów zachęci do prowadzenia głębokich dyskusji o życiu.

Świece

Płomienie na świecach ozdobnych mają moc przemiany każdej okoliczności w wyjątkowe wydarzenie. Dzięki nim zwykła kąpiel przeobrazi się w relaksujące spa, a sypialnia w zależności od naszych pragnień przemieni się w gniazdko miłości lub azyl pozwalający zanurzyć się w świecie ulubionej książki. Tak, ślub i wesele już same w sobie są ważnym dniem w życiu Pary Młodej, ale przecież nie zaszkodzi dorzucić jeszcze odrobiny magii w postaci świec ozdobnych rozstawionych na stołach https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Swiece-i-podstawki/74. Dowolność zaaranżowania takiej dekoracji jest olbrzymia, a każda z nich podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia. Jeśli decydujecie się na podłużne stoły, to niesamowicie będą się na nich prezentowały świece ozdobne rozłożone wzdłuż całej długości blatów. Zaś w przypadku indywidualnych, okrągłych stolików, możecie się zdecydować na nieduże i filigranowe świeczniki stawiane na samym środku.

Lampiony

Za tym słowem kryją się zarówno papierowe kule wiszące w powietrzu, jak i lampiony stylizowane na antyki. Te pierwsze świetnie zastąpią tradycyjne lampy, a w połączeniu ze wspomnianymi wcześniej girlandami stworzą oryginalną ozdobę rozciągającą się ponad głowami gośćmi.

Duże, rustykalne lampiony najlepiej się sprawdzą rozstawione pod ścianami, tym bardziej jeśli planujemy mieć tak popularny teraz stół wiejski. Jedno z drugim świetnie będzie współgrało! A znów małe lampiony możemy zastosować jako dekoracje weselnych stołów - wystarczy wstawić do nich świece ozdobne, aby nawet zwykła pajda ze smalcem stała się wykwintnym daniem.