adidas F50Dobór obuwia jest dla piłkarza kluczową kwestią. Na nic umiejętności, talent, trening, gdy źle dobrane buty utrudnają grę i przeszkadzają w pokazaniu swojej sprawności na boisku.

Adidas F50 Adizero to obuwie, na które zdecydował się Karim Benzem , Jordi Alba, a nawet Leo Messi. Już to świadczy o wyjątkowości tego obuwia, decydują się bowiem na nie gwiazdy piłki nożnej.

Cena Adidas F50 waha się od ponad trzystu złotych aż do około siedmiuset - zależnie od tego czy decydujemy się na wkręty, które są najdroższe, czy halówki tudzież turfy. Jednak za ceną idzie jakość, co do której nie ma żadnych wątpliwości, a także mnóstwo atutów, którymi może się poszczycić ten model.

Największą zaletą Adidas F50 Adizero jest niesamowita lekkość, o której niebezpodstawnie zapewnia nas producent.

Cholewka Adidas F50 zazwyczaj jest wykonana z wysokogatunkowej skóry. Sposób, w jaki zostały ukształtowane podeszwa i cholewka Adidas F50, sprawia, że buty są wyjątkowo stabilne, co pozwala uniknąć niejednej kontuzji.

Ponadto w butach piłkarskich Adidas F50 układ kołków został opracowany w taki sposób, że obuwie zapewnia doskonałą przyczepność na nawierzchniach trawiastych.

Kupując korki Adidas F50 Adizero powinniśmy pamiętać o dokładnym przymierzeniu ich. Nie spieszmy się, dobrze byłoby sprawdzić różne rozmiary, aby mieć pewność, że komfort gdy w Adidas F50 będzie tak wysoki, jak obiecuje producent. Zważywszy na ilość zalet, jakimi dysponuje ten model obuwia piłkarskiego, nic dziwnego, że zdecydował się na nie Messi.