Opisy produktowe w sklepach internetowych często bywają na tyle skomplikowane, że ciężko dopasować asortyment do swoich oczekiwań. Przecież każdy producent, będzie informować, że jego produkt jest najlepszy, natomiast dystrybutorzy będą informować, czy całe ich wyposażenie jest pierwszoligowe – często nawet dochodząc do granic absurdu. Nie dziś jednak o tym tekst, ponieważ dziś chętnie przybliżymy temat takiego asortymentu, jak zlewozmywak podwieszany, który często spotykany jest zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych kuchniach. Zachęcamy wszystkich, by zapoznali się z tym, co przygotowaliśmy w pozostałych akapitach, gdyż uchroni to Was przed dokonaniem niewłaściwych inwestycji.

zlewozmywak podwieszanyOdpowiedni rozmiar – nic prostszego

Masz w swoim domu kawałek kartonu, bristolu lub materiału? Świetnie, teraz znajdź jedynie linijkę, metrówkę, czy centymetr krawiecki i nożyczki. Jeśli masz te trzy elementy, jesteś gotowy do zrobienia przymiarek, które zapewnią Ci satysfakcję. Wytnij z kartonu, papieru lub materiału kwadrat lub okrąg odpowiedniej wielkości, ustaw go na blacie i zmierz (weź jednak poprawki, ponieważ producenci nie do końca znajdą Twoje indywidualne preferencje i to raczej ty będziesz musiał się do nich dostosować). Teraz już wiesz, jakiej wielkości zlewozmywak podwieszany będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Kolor i kształt – dylemat ze względu na różne gusta

Każdy ma swoje preferencje, lecz w dużej mierze wszystko zależy od stylu, jaki preferujecie. Jeśli stawiacie na klasykę, lepiej wybrać coś stalowego, ponieważ będzie wyglądać to po prostu normalnie. Jeśli jednak Wasza kuchnia jest wykończenia nowocześnie, to doskonałym wyborem będzie zlewozmywak podwieszany z modnego kamienia w odcieniach bieli lub czerni. Co ciekawe może być on zarówno okrągły, jak i kwadratowy. Jeśli jednak wybieracie dwie komory, świetnie sprawdzi się model kwadratowy, przy jednej zaoszczędzicie dużo miejsca wybierając okrągły.

No właśnie! Ile tych komór

Zlewozmywak podwieszany o dwóch komorach to najlepsza decyzja dla rodzin z dziećmi i w dużych domach. Wygodnie umyjecie w ten sposób naczynia i wyposażenie po obiedzie, bez zmartwień, że coś uszkodzicie, zbijecie itp. Jeżeli jesteście singlami lub z jakichś powodów mieszkacie sami w niewielkiej kawalerce, to nie ma sensu wstawiać dwóch dużych komór. Zastawicie niepotrzebnie swoją kuchnię i będziecie magazynować brudne rzeczy. Lepiej wtedy mieć niewielki zlew, chociaż przy czyszczeniu blach od piekarnika może powodować on pewne problemy. Sami zdecydujcie, co wybieracie.