Mogłoby się wydawać, że tłumaczenie tekstów na język polski nie jest wielką sztuką, jeśli zna się język, w którym dany tekst jest napisany, np. chiński. Profesjonalni tłumacze to absolwenci wydziałów filologicznych, którzy w swoim dorobku zawodowym posiadają różne certyfikaty poświadczające o ich umiejętnościach. Większość z nich spędziła kilka lat swojego życia na intensywnej nauce języka chińskiego oraz odbyła niejedną podróż do tego kraju. Akademia języka chińskiego Wushi w swojej ofercie posiada propozycje tłumaczeń.

Oficjalne sytuacje, które wymagają profesjonalizmu

akademiachinskiego.com.pl

Na stronie internetowej akademiachinskiego.com.pl znajduje się bogata oferta tłumaczeń, która obejmuje tłumaczenia z polskiego na chiński, z chińskiego na polski, jak również z angielskiego na chiński i odwrotnie. Zatrudnieni tłumacze, to osoby w pełni wykwalifikowane i zdolne do pracy w różnych warunkach. Idealnie sprawdzą się jako pomoc dla firm i szkół, które wspierają programy wymian uczniowskich. Ponadto są niezastąpioną pomocą podczas każdych spotkań odbywających się na tle biznesowym. Tłumacze ze szkoły Wushi wspomogą swoją wiedzą dotyczącą języka, jak i obyczajów panujących w Chinach. Ich wiedza może okazać się niezastąpiona również w sytuacjach turystycznych, np. oprowadzanie chińskiej grupy po mieście.

Dlaczego warto spróbować?

Język chiński jest niezwykle złożony i trudny w nauce, a także w wymowie. Akademia języka chińskiego Wushi oferuje pomoc przez osoby, które są pasjonatami swojego zawodu. Posiadana przez nich wiedza jest wynikiem wieloletnich praktyk i stażów dokształcających, które mają na celu ciągłe poszerzanie horyzontów. Żywiołowa i profesjonalna kadra tłumaczy oferuje atrakcyjne stawki godzinowe dla firm potrzebujących pomocy w negocjacjach z chińskimi partnerami biznesowymi. Oprócz tłumaczeń ustnych akademia języka chińskiego Wushi posiada ofertę tłumaczeń pisemnych. Wszystkie tłumaczenia są wykonywane i korygowane przez odpowiednich dla danej kombinacji językowej tłumaczy. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej akademii, jak również pod podanym numerem telefonu. Placówka gwarantuje profesjonalizm i szybkość w działaniu, a także atrakcyjne ceny. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w zakładce „tłumaczenia”.